LQW18AN9N5D00D
Partnumber:
LQW18AN9N5D00D
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 9.5nH 0.5nH 100MHz 35Q-Factor Non Magnetic 650mA 110mOhm DCR 0603 T/R