LQW18ASR15J00D
Partnumber:
LQW18ASR15J00D
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.15uH 5% 150MHz 28Q-Factor Non Magnetic 0.28A 0.92Ohm DCR 0603 T/R