LQW2BAS33NG00L
Partnumber:
LQW2BAS33NG00L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33nH 2% 250MHz 60Q-Factor Ceramic 500mA 270mOhm DCR 0805 T/R