LQW2UASR33F00L
Partnumber:
LQW2UASR33F00L
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.33uH 1% 25MHz 45Q-Factor Non Magnetic 0.45A 1.05Ohm DCR 1008 T/R