LR102101K050DAND5B
Partnumber:
LR102101K050DAND5B
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 100pF 1000V 10% (6.5 X 4.5mm) Radial Disc 5mm 125°C Ammo