LR1200480D25
Partnumber:
LR1200480D25
Manufacturer:
Crydom
products.category:
MODULES
Availability:
1223000 in stock
SKU:
LR1200480D25
Package
Solid State Relay 9mA 32V DC-IN 25A 530V AC-OUT 4-Pin