LR1F100K
Partnumber:
LR1F100K
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 100K Ohm 1% 0.6W ±50ppm/°C Epoxy Resin AXL Ammo