LRC-LR1206LF-01-R033F
Partnumber:
LRC-LR1206LF-01-R033F
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 0.033 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R