LRC-LRF2010LF-01-R022-F
Partnumber:
LRC-LRF2010LF-01-R022-F
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 0.022 Ohm 1% 1W ±300ppm/°C Pad SMD Automotive T/R