LRF3W-R05JW
Partnumber:
LRF3W-R05JW
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1225 0.05 Ohm 5% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive T/R