LRMAP2512-R005FT4
Partnumber:
LRMAP2512-R005FT4
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Alloy 2512 0.005 Ohm 1% 3W ±50ppm/°C Pad SMD Automotive T/R