LRMAT2512-R0015FT4
Partnumber:
LRMAT2512-R0015FT4
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Alloy 2512 0.0015 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R