LRS-150-24
Partnumber:
LRS-150-24
Manufacturer:
MEAN WELL ENTERPRISES
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 6.5A 156W 7-Pin