LT1236AIS8-10
Partnumber:
LT1236AIS8-10
Manufacturer:
LINEAR/ADI
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
V-Ref Precision 10V 10mA 8-Pin SOIC N T/R