LT1529IQ-3.3
Partnumber:
LT1529IQ-3.3
Manufacturer:
LINEAR/ADI
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 3A 6-Pin(5+Tab) DDPAK