LT1587CM-1.5#PBF
Partnumber:
LT1587CM-1.5#PBF
Manufacturer:
Analog Devices Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed 1.5V, 3A Low Dropout Fast Response GTL+ Regulator