LT1587CM-3.3
Partnumber:
LT1587CM-3.3
Manufacturer:
LINEAR
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 3A 4-Pin(3+Tab) DDPAK