LT1764AEQ-1.8
Partnumber:
LT1764AEQ-1.8
Manufacturer:
LINEAR/ADI
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 1.8V 3A Automotive 6-Pin(5+Tab) DDPAK