LT1764EQ-2.5#PBF
Partnumber:
LT1764EQ-2.5#PBF
Manufacturer:
Analog Devices
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 2.5V 3A Automotive 6-Pin(5+Tab) DDPAK Tube