LT3650EDD-4.2
Partnumber:
LT3650EDD-4.2
Manufacturer:
Linear Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Battery Charger Li-Ion 2500mA 4.2V Automotive 12-Pin DFN EP