LT6656ACS6-2.5TRMPBF
Partnumber:
LT6656ACS6-2.5TRMPBF
Manufacturer:
Analog Devices
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
V-Ref Precision 2.5V 5mA 6-Pin TSOT-23 T/R