LT6656AIS6-2.048
Partnumber:
LT6656AIS6-2.048
Manufacturer:
Linear Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
V-Ref Precision 2.048V 5mA Automotive 6-Pin TSOT-23 T/R