LT6656AIS6-4.096
Partnumber:
LT6656AIS6-4.096
Manufacturer:
Linear Technology
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
V-Ref Precision 4.096V 5mA Automotive 6-Pin TSOT-23