LTC1574CS-3.3#PBF
Partnumber:
LTC1574CS-3.3#PBF
Manufacturer:
Analog Devices
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Conv DC-DC 4V to 18.5V Inv/Step Down Single-Out 3.3V 0.83A 16-Pin SOIC N Tube