LTC3221EDC-3.3
Partnumber:
LTC3221EDC-3.3
Manufacturer:
N/A
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Charge Pump STPUP 3.3V 60mA 6-Pin DFN EP T/R