LTC3350IUHF
Partnumber:
LTC3350IUHF
Manufacturer:
LINEAR/ADI
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Controller 4.5V to 35V 38-Pin QFN EP T/R