LTC3621IDCB-23.3TRMPBF
Partnumber:
LTC3621IDCB-23.3TRMPBF
Manufacturer:
Analog Devices
Availability:
125 in stock
Package
Chip Conv DC-DC 2.7V to 17V Synchronous Step Down Single-Out 3.3V 1A Automotive 6-Pin DFN EP T/R