LTC6655BHMS8-2.048
Partnumber:
LTC6655BHMS8-2.048
Manufacturer:
LINEAR
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
V-Ref Precision 2.048V 5mA Automotive 8-Pin MSOP Tube