LTC6655BHMS8-2.5
Partnumber:
LTC6655BHMS8-2.5
Manufacturer:
LINEAR
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
V-Ref Precision 2.5V 5mA Automotive 8-Pin MSOP Tube