LTO050F10R00JTE3
Partnumber:
LTO050F10R00JTE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
9999 in stock
Package
Res Thick Film 10 Ohm 5% 50W ±150ppm/°C Molded TO-220 RDL Tube