LTR18EZPF1801
Partnumber:
LTR18EZPF1801
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0612 1.8K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive T/R