LTR18EZPF6200
Partnumber:
LTR18EZPF6200
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0612 620 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive T/R