LTR18EZPJ101
Partnumber:
LTR18EZPJ101
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0612 100 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive T/R