LTR18EZPJ2R0
Partnumber:
LTR18EZPJ2R0
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0612 2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive T/R