LTR50UZPF3900
Partnumber:
LTR50UZPF3900
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 390ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020, CHIP