LVS404018-6R8M-N
Partnumber:
LVS404018-6R8M-N
Manufacturer:
CHILISIN
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 1.35A 0.11Ohm DCR 1515 T/R