LVSP0015TX2
Partnumber:
LVSP0015TX2
Manufacturer:
Littelfuse Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Midget Slow Blow Acting 15A 600V Holder Cartridge 10.41 X 38.1mm UL