LXDC2HL18A-052
Partnumber:
LXDC2HL18A-052
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 3.6VIN 1-OUT 1.8V 0.6A 4-Pin SMD T/R