LY2-DC24V
Partnumber:
LY2-DC24V
Manufacturer:
OMRON Corporation
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 0.037A (Coil), 24VDC (Coil), 900mW (Coil), 10A (Contact), 24VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Panel Mount,