LZ-12H-K-UC
Partnumber:
LZ-12H-K-UC
Manufacturer:
FUJITSU
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Power/Signal Relay, 1 Form C, SPDT, Momentary, 0.038A (Coil), 12VDC (Coil), 450mW (Coil), 5A (Contact), 150VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount, ROHS COMPLIANT