M123A13BXB105KS
Partnumber:
M123A13BXB105KS
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 50V BX 10% Pad SMD 2225 125°C Bulk