M24308/24-28
Partnumber:
M24308/24-28
Manufacturer:
ITT Interconnect Solutions
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Subminiature PIN 37 POS 2.8mm Solder RA Thru-Hole 37 Terminal 1 Port