M2BJ-BH24D-D
Partnumber:
M2BJ-BH24D-D
Manufacturer:
Omron
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Audio Buzzer 12VDC/12VAC 24VDC/24VAC 50DCmA 70dB 2500Hz to 3500Hz Panel Mount Solder Lug