M2BJ-BH24E
Partnumber:
M2BJ-BH24E
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Audio Buzzer 12VDC/12VAC 24VDC/24VAC 50DCmA/100ACmA 70dB 2500Hz to 3500Hz Panel Mount Solder Lug