M2CT-90A1-24ER
Partnumber:
M2CT-90A1-24ER
Manufacturer:
Omron
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Indicators 24VDC 10mA LED Round Solder Panel Mount with Threads