M2CT-90A1-24EY
Partnumber:
M2CT-90A1-24EY
Manufacturer:
Omron
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Indicators 24VDC 10mA LED Round Solder Panel Mount with Threads