M55342K02B499DR
Partnumber:
M55342K02B499DR
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
RESISTOR, THIN FILM, 0.125 W, 1 %, 100 ppm, 499 ohm, SURFACE MOUNT, 0505, CHIP