M64P501KB40
Partnumber:
M64P501KB40
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 21(Elec)/23(Mech)Turns 2.2mm (9.7 X 11 X 5.2mm) Pin Thru-Hole Box