M8340102K2201GB
Partnumber:
M8340102K2201GB
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.5W ±100ppm/°C BUS Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube