M8340104K3301GC
Partnumber:
M8340104K3301GC
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube